W ręce policji wpadł 40-letni obywatel Armenii, który okradł jeden z domów w Ostrołęce

REKLAMA

Mężczyzna ma na swoim koncie również inne kradzieże.     

REKLAMA

Mówi st. sierż. Bożena Piersa z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli szereg śladów, w tym linii papilarnych nie należących do domowników.

Sprawca został szybko namierzony i schwytany.

40-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Wobec niego będą się toczyły dwa postępowania karne – o dokonanie kradzieży oraz związane z zabezpieczonymi nielegalnymi papierosami.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT