W przedszkolu o szkole

REKLAMA

Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 1 zawitała 19 czerwca do Przedszkola Miejskiego Nr 17. Celem spotkania była integracja najmłodszych zarówno ze swoimi rówieśnikami jak i przedstawicielami grona pedagogicznego.

REKLAMA

Dzieci zaprezentowały gościom pantomimę pt. Czysty Las.

Poinformował Barbara Kiliańska, nauczycielka z przedszkola. Tego typu spotkania, po wakacjach  ułatwią sześciolatkom adaptację w nowym miejscu. Chociaż jak sami mówią, rozstanie nie będzie łatwe.

Szkoła Podstawowa Nr 1 to nie jedyna placówka, z którą współpracuje ostrołęcka 'siedemnastka’, przedszkolaki odwiedzają również Szkołę Podstawową nr 6.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT