W Ostrołęce z dyplomem KUL-u

REKLAMA

Dyplom Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego można będzie zdobyć ucząc się w Ostrołęce. Fundacja Oświatowa im prof. Władysława Kobylińskiego zaprasza chętnych na studia podyplomowe przygotowania pedagogicznego, dzięki którym zdobędą oni kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela w różnych typach szkół i palcówek oświatowych.

REKLAMA

Porozumienie o współpracy z władzami uczelni zostało podpisane w czerwcu. Studia rozpoczną sie już w październiku.

Poinformował Roman Gawrych, założyciel Fundacji Oświatowej im. prof. Władysława Kobylińskiego.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT