W Ostrołęce rusza siódma edycja kursu samoobrony dla pań pn. 'Bądź bezpieczna’

REKLAMA

Może w niej wziąć udział 25 pań poinformował asp. Sylwester Marczak z ostrołęckiej policji.  

REKLAMA

Zapisy rozpoczynają się 21 września o godzinie 9 i będą trwały do chwili zapełnienia listy, tel. 29 760 16 54. Panie muszą mieć ukończone 16 lat.

Kurs samoobrony organizują: Komenda Miejska Policji w Ostrołęce, prezydent Ostrołęki oraz Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT