W Ostrołęce komunikacja miejska za darmo

REKLAMA

Przez cały dzień korzystać z przejazdów komunikacji miejskiej bez biletu i zupełnie za darmo – MZK pracuje nad projektem tzw. dni bez samochodu. Mówi prezes zakładu Ryszard Chrostowski.

REKLAMA

Pomysł praktykowany w wielu miastach zazwyczaj spotyka się z poparciem mieszkańców, chociaż niektórym trudno pożegnać się, nawet na jeden dzień z własnym autem.

Pomysł wydaje się być ciekawy, czekamy na kolejne kroki w tej sprawie. O działaniach będziemy informować na 88,5 FM.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT