W miniony piątek odbyły się eliminacje XXIX Konkursu Recytatorskiego 'Kurpie Zielone w Literaturze’

REKLAMA

Konkurs przeznaczony był dla gimnazjalistów z terenu gminy Olszewo-Borki. 14 uczestników oceniali Elżbieta Sikora, Krystyna Kipert i Andrzej Grzymała.

REKLAMA

W kategorii  wiersz o ziemi kurpiowskiej najleprze okazały się Patrycja Trzaska i Monika Sęk, wyróżnienie otrzymali Iwona Żywica, Mateusz Wojtkowski.

W drugiej kategorii gadka kurpiowska nie mieli sobie równych Aleksander Żebrowski i Oliwia Gładek. Wyróżnienia powędrowały do Arkadiusza Kowalczyka i  Michaliny Grzyb.

Nagrodę specjalną ufundowaną przez Andrzeja Grzymałę otrzymała Klaudia Rozkosz.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT