W lutym rozruch Stacji Segregacji

REKLAMA

Ostrołęcka Stacja Segregacji Odpadów Komunalnych otrzymała status Regionalnej Instalacji do Przetwarzania Odpadów Komunalnych (RIPOK) – informuje ratusz. Oznacza to, że od 1 lutego 2016 roku SSOK przy ulicy Turskiego rozpocznie prace związane z segregacją i utylizacją odpadów. Uchwałą Sejmiku Województwa Mazowieckiego ostrołęcka stacja wpisana została do Wojewódzkiego Planu Gospodarowania Odpadami na Mazowszu.

REKLAMA

Fot.www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT