W łomżyńskim Domu Kultury wystąpi Piotr Wyleżoł

REKLAMA

Miłośników jazzu czeka nie lada gratka. W piątek w łomżyńskim Domu Kultury wystąpi Piotr Wyleżoł.

REKLAMA

To jeden z najlepszych polskich pianistów.  Od początku kariery lider własnych formacji. Ma w dorobku 5 autorskich płyt oraz kilkadziesiąt nagranych z innymi artystami i liczba ta stale rośnie.  

Jak powiedział Bernard Skarbowski w piątkowy wieczór  miłośnicy jazzu na scenie zobaczą Trio w składzie: Piotr Wyleżoł – fortepian, Michał Barański – kontrabas i Łukasz Żyta – perkusja.

fot. profonica.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT