W kwietniu ruszy miejska wypożyczalnia rowerów

REKLAMA

Pierwsze elementy zmierzające do uruchomienia wypożyczalni rowerów miejskich zostały odebrane od wykonawcy. W ramach inwestycji przygotowano sześć kompletów stacji wypożyczalni rowerów, 35 jednośladów, 6 stacji napraw, 225 stojaków rowerowych oraz 12 podpór do rowerów.

REKLAMA

Stacje wypożyczalni zostaną zlokalizowane przy ZSZ nr 2 w Wojciechowicach, I LO – przy ul. Traugutta, Parku Wodnym 'Aquarium’ przy ulicy Witosa, okolicach Mc Donaldsa – ul. Obozowa, przy 'Pałacyku’ ul. Fieldorfa 'Nila’ oraz w okolicach szpitala – Aleja Jana Pawła II.

Uruchomienie wypożyczalni planowane jest na 17 kwietnia.

Inwestycja została wykonana w ramach projektu 'Ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza poprzez zrównoważony rozwój mobilności miejskiej na terenie Ostrołęki’, dofinansowany z 'Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020′.

Fot.www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT