W Klubie Kina Niezależnego o katastrofie smoleńskiej

REKLAMA

W najbliższy poniedziałek 25 lutego Klub Kina Niezależnego zaprasza na film zatytułowany 'ANATOMIA UPADKU”. To najsłynniejsza produkcja dokumentalna ostatnich miesięcy w reżyserii Anity Gargas, która przyjedzie nas potkanie z ostrołęczanami.

REKLAMA

W filmie, który opowiada o okolicznościach katastrofy smoleńskiej wypowiadają się miedzy innymi płk. Zbigniew Rzepa (Naczelna Prokuratura Wojskowa), prof. Marek Żylicz (członek polskiej komisji badającej katastrofę polskiego Tu-154) oraz mieszkańcy Smoleńska. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19. Wstęp bezpłatny.

Poinformował poseł Arkadiusz Czartoryski, współtwórca KKN.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT