W Klubie Kina Niezależnego o Janie Pawle II

REKLAMA

Sympatycy spotkań w Klubie Kina Niezależnego obejrzeli wczoraj kolejną produkcję. Tym razem był to obraz wyprodukowany przez TV Watykan pt. 'Jan Paweł II w perspektywie III Tysiąclecia”.

REKLAMA

Podkreśla poseł Arkadiusz Czartoryski, współtwórca Klubu.

Po projekcji ostrołęczanie mieli okazję spotkać się i podyskutować z Czesławem Ryszką, autorem wielu książek o Papieżu Polaku.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT