W Goworowie zakończyły się półkolonie

REKLAMA

Powiększ

Dobiegły końca półkolonie w gminie Goworowo, organizowane przez Stowarzyszenie Edukacyjne Nieskończoność. Wzięło w nich udział ponad 40 dzieci w wieku od 7 do 16 lat.  Było to dziesięć dni atrakcyjnych zajęć z instruktorami.

REKLAMA

Organizatorzy zadbali o to, by dzieci poza zabawą poznały podstawy bezpieczeństwa dotyczące m.in. udzielna pierwszej pomocy przedmedycznej.

Poinformowała  Barbara Kuczyńska, kierownik GOKSIR w Goworowie. Na zakończenie półkolonii dzieci otrzymały wyprawki szkolne.

 

Fot. GOKSiR GOWOROWO.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT