W czwartek Sesja Rady Miasta

REKLAMA

XXI sesja Rady Miasta Ostrołęki odbędzie się w czwartek 25 lutego. Radni zajmą się m.in. rozpatrzeniem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Miasta Ostrołęki do współpracy w ramach Regionalnych Inwestycji Terytorialnych subregionu ostrołęckiego województwa mazowieckiego i zawarcie porozumienia pomiędzy Miastem a pozostałymi powiatami i gminami wchodzącymi w skład subregionu ostrołęckiego.

REKLAMA

Głosowane będą również zmiany w wieloletniej prognozie finansowej oraz  budżecie miasta na bieżący rok. Radni rozpatrzą także projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Ostrołęckiemu w kwocie 630 000zł  na dofinansowanie zadania pn. 'Przebudowa mostów w msc. Ławy i msc. Ołdaki na rzece Czeczotka wraz z dojazdami’.

Sesja rozpocznie się o godzinie 10 w budynku ratusza przy Placu Bema.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT