W czwartek sesja Rady Miasta

REKLAMA

2 lutego odbędzie się XX Sesja Rady Miasta Ostrołęki.

REKLAMA

Tym razem  pod obrady zostaną poddane m.in. projekty uchwał dotyczące zmian w budżecie miasta na 2012 r., zmian w uchwale w sprawie zaciągnięcia pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej,
a także w sprawie udzielenia odpowiedzi na skargę wniesioną do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie. Mówi Dariusz Maciak, przewodniczący Rady Miasta.

Sesja rozpocznie się o godzinie 10 w budynku Urzędu Miasta.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT