W 44 miastach Mazowsza zawyją syreny

REKLAMA

1 sierpnia o godz. 17 w mazowieckich miastach uruchomiony zostanie system ostrzegania i alarmowania ludności. W akcję wojewody mazowieckiego włączyła się także Ostrołęka. W ten sposób Mazowsze uczci pamięć powstańców warszawskich.

REKLAMA

Mówił Tomasz Pietrasiński, koordynator  oddziału prasowego wojewody mazowieckiego.

Uruchamiane 1 sierpnia syreny tworzą system obrony cywilnej. Włącza się je w sytuacjach wyjątkowego zagrożenia dla ludności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT