Vinyl na zakończenie Koncertowej Jesieni

REKLAMA

Powiększ

Występ zespołu Vinyl w ramach Koncertowej Jesieni z Radiem OKO w klubie Avalon był już ostatnim,

REKLAMA

w tym roku ale już niebawem kolejne zespoły odwiedzą Ostrołękę, na nasze zaproszenie i wystąpią przed Ostrołęcką publicznością.

Będą to między innymi Moskwa, MGM. Tym czasem zapraszamy do obejrzenia foto relacji z koncertu Ostrołęckiej grupy Vinyl.

 

 

 

{gallery}koncertowajesien_vinyl{/gallery}

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT