VII międzypowiatowy konkurs ekologiczny ”Zielono mi”

REKLAMA

W tym roku do konkursu zgłoszono wyjatkowo dużą liczbę szkół, bo aż 40, najwięcej z gmin Myszyniec i Kadzidło poinformowała Barbara Bączek organizator VII edycji międzypowiatowego konkursu ekologicznego ”Zielono mi”.

REKLAMA

Uroczyste wręczenie nagród z udziałem sponsorów odbędzie się 21 listopada w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT