VI Przystanek PaT

REKLAMA

VI Przystanek PAT rozpocznie się już w przyszłym tygodniu, będzie nie tylko w Ostrołęce, ale i w Kadzidle.

REKLAMA

Dariusz Łukaszewski, wójt gminy zaproponował ciekawe przedsięwzięcia.

Natomiast nad Omulwią i w kilku innych miejscach odbędą się warsztaty fotograficzne.

Jak powiedział Dariusz Łukaszewski, w dniu otwarcia kilkudniowej imprezy o godz. 17 w hali widowiskowo-sportowej przy Traugutta w Ostrołęce rozpocznie się  galowy koncert zespołu Kurpianka.

VI Przystanek PAT rusza już w najbliższy wtorek.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT