V Zlot Samochodów Amerykańskich w Ostrołęce

REKLAMA

fot. americanoldcars.pl

REKLAMA


Już po raz piąty w Ostrołęce odbędzie się Zlot Samochodów Amerykańskich.

Tegorocznej imprezie będą towarzyszyły liczne koncerty oraz konkursy.

Podobnie jak przed rokiem Zlot odbędzie się przy ulicy Gorbatowa. Zaplanowano go w dniach 19-20 maja.

Plan V Zlotu Samochodów Amerykańskich

19.05.2012r. (Sobota)

– 17:00 Występ zespołu ” Droga na Ostrołękę ” z Ostrołęki

– ” Bracia i Siostry ” z Białegostoku

– ” Holly Water ” z Łomży

– 21:50 Pokaz sztucznych ogni w wykonaniu firmy TRYTON z Konina

20.05.2012r. ( Niedziela )

– 10:00 Rozpoczęcie drugiego dnia zlotu

Integracja uczestników z mieszkańcami Ostrołęki

– 12:00 Parada ulicami miasta ( czas przejazdu ok. 40 min. )

– 12:40 Powrót na parking

-13:00 Pokaz karate KYOKUSHIN w wykonaniu młodych adeptów tej sztuki walki

-14:00 Zakończenie zlotu, rozdanie nagród i pucharów przez Prezydenta Miasta Ostrołęki

Więcej na: amerykanyostroleka.cba.pl

KJ

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT