V Zlot Samochodów Amerykańskich w Ostrołęce (zdjęcia)

REKLAMA

Kilkadziesiąt aut zza oceanu mogli podziwiać wielbiciele. Już po raz piąty w Ostrołęce odbył się Zlot Samochodów Amerykańskich.

REKLAMA

Tegoroczną imprezę zorganizowano na placu przy 'pałacyku’. Prezentowane były m.in. cadillaki, chevrolety, mustangi. Mówi organizator zlotu Grzegorz Plaskota.

V Zlot Samochodów Amerykańskich odbył się w mioniony weekend. Podczas tegorocznej imprezy wręczono trzy nagrody: dla najlepiej odrestaurowanego samochodu, dla najmocniejszego auta oraz dla uczestnika zlotu, który przejechał najwięcej kilometrów, aby dotrzeć do Ostrołęki.

KJ

fot. Robert Causari

{gallery}amerykany_2k12{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT