V Sesja Rady Miasta

REKLAMA

V Sesja Rady Miasta odbędzie się 5 lutego. W porządku obrad znalazł się projekt uchwały w sprawie  nazwy skweru na osiedlu Stacja. Radni zajmą się też m.in. projektami uchwał w sprawie  zawarcia porozumienia międzygminnego pomiędzy Miastem Ostrołęka i Gminami Lelis i Olszewo Borki w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę oraz w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych zlokalizowanych na terenie Ostrołęki, których właścicielem lub zarządzającym jest Miasto oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.

REKLAMA

Sesja rozpocznie się o godzinie 10.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT