V Ostrołęckie Zawody w Duathlonie

REKLAMA

 

REKLAMA

Około 50 osób zgłosiło się do udziału w piątych Ostrołęckich Zawodach w Duathlonie organizowanych przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych  i Infrastruktury Technicznej.

Cel imprezy to popularyzacja zdrowego trybu życia oraz zachęta do aktywnego spędzania wolnego czasu. Mówi Robert Juchniewicz, dyrektor MZOSTiT.

Start i meta zlokalizowane zostały przy rondzie im. Jana Radomskiego. Początek sportowych zmagań 31 marca o godzinie 10.

Organizator zaprasza do kibicowania wszystkim zawodnikom startującycm w imprezie.

K.J.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT