V Festiwal Fryzjerstwa Artystycznego

REKLAMA

IMG 1333

 

REKLAMA

Konrad Stepnowski to zwycięzca V Festiwalu Fryzjerstwa Artystycznego, który odbył się 25 lutego w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce.  Drugie miejsce  zajęła Kamila Polak, a trzecie Emilia Gromadzka i Kinga Jechna.

W Festiwalu wzięło udział 18 uczestników ze szkół z Ostrołęki, Ciechanowca i Wyszkowa. Motywem przewodnim tegorocznej edycji  była kobieta femme fatale. Mówi Grzegorz Żebrowski, dyrektor ZSZ nr 2.

Jury postanowiło wyróżnić  Annę Wasilewską, natomiast nagroda publiczności powędrowała do Eweliny Rociek z Wyszkowa

http://www.youtube.com/watch?v=0JBguOwqEQI

 

{gallery}2013FOTO/fryzjerskiV{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT