Uwaga na dzikie zwierzęta! – 5 zdarzeń w ciągu doby

REKLAMA

Ostrołęcka policja apeluje o ostrożność podczas jazdy przez lasy. Tylko w ciągu ostatnich 12 godzin na drogach doszło do pięciu kolizji z udziałem dzikiej zwierzyny. Na szczęście nikt z uczestników nie odniósł poważnych obrażeń, ale w większości przypadków zwierzęta nie przeżyły.

Zdjęcie nogi z gazu i baczne obserwowanie drogi pozwoli na uniknięcie takich zdarzeń, bądź zminimalizowanie ich skutków.

REKLAMA

Mimo licznych ostrzeżeń i znaków drogowych wciąż wielu kierowców przecenia swoje umiejętności sądząc, że na pustej, leśnej drodze mogą pozwolić sobie na więcej.

Jeśli już dojdzie do zderzenia z dzikim zwierzęciem, należy zabezpieczyć miejsce i powiadomić policję. Nie wolno go dotykać ani przewozić.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA