Uwaga kierowcy!

REKLAMA

W związku z przebudową kanału deszczowego łączącego ulice Pileckiego i Madalińskiego biegnącego pod ulicą Berlinga w dniach 9- 12 października  (od czwartku do niedzieli) nastąpi całkowite wyłączenie skrzyżowania tych ulic z ruchu – informuje ostrołęcki ratusz.

REKLAMA

Nie będzie można wjechać w ulicę Berlinga i Pileckiego od strony Al. Jana Pawła II. Ulice te będą dostępne od wjazdu z ulicy Sikorskiego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT