Uwaga dłużnicy bibliotek – dziś rusza książkowa amnestia

REKLAMA

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce ogłasza majową amnestię dla czytelników. Jest to okazja do zwrócenia książek przetrzymanych dłużej niż to jest przewidziane w regulaminie. Mówi wicedyrektor Sabina Malinowska

REKLAMA

Dzięki tej inicjatywie każdego roku do bibliotek wraca od kilkuset do nawet kilku tysięcy tytułów. Najczęściej przetrzymywane są książki popularno-naukowe oraz tzw. czytadła. Tylko do końca maja oddając przetrzymane książki, czytelnik uniknie płacenia kary.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT