Ustalono i zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież volkswagena

REKLAMA

Dzięki intensywnej pracy łomżyńskich policjantów ustalono i zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież volkswagena. To 17- i 21-latek.

REKLAMA

Mówi sierżant sztabowy Ewelina Szlesińska z Komedny Miejskiej Policji w Łomży.

Wczoraj złodzieje usłyszeli zarzuty. Dodatkowo młodszemu z nich funkcjonariusze udowodnili jeszcze inną kradzież. Pod koniec września 17-latek przywłaszczyl sobie stojącą przed jednym z lokali gastronomicznych 30-litrową beczkę z piwem o wartości 500 złotych.

Obaj zatrzymani przez policjantów mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów i chcą dobrowolnie poddać się karze. Teraz 17- i 21-latkiem zajmie się sąd.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT