UŚKS OSTROŁĘKA MISTRZEM MAZUR

REKLAMA

Sezon w pływaniu na wodach otwartych w pełni. Z kolejnymi sukcesami wrócili podopieczni Jakuba Janczewskiego. Tym razem pływacy z UŚKS Ostrołęka przywieźli z Mazur Puchary za I, II i III miejsce w XV Mistrzostwach Mazur w Pływaniu Długodystansowym, które odbyły się w Wilkasach k. Giżycka. Ekipa wystąpiła w składzie Adam Janczewski, Julia Bożomańska oraz Adrian Romej.

REKLAMA

Najlepiej spisał się Adam Janczewski zdobywając puchar za I miejsce na dystansie 2950m w piance w kat. Open.

Puchar za drugie miejsce wywalczył Adrian Romej w wyścigu na dystansie 500 m, po zaciętym finiszu na ostatnich metrach Adrianowi niewiele zabrakło do pierwszego miejsca.

Na dystansie 1500 m bardzo dobrze spisała się Julia Bożomańska, która z nowym rekordem życiowym dopłynęła do mety na 3 miejscu otrzymując pamiątkowy puchar.

Trener Jakub Janczewski jest zadowolony ze startów swoich podopiecznych i dodaje, że zawodnicy na ostrołęckim basenie sumiennie trenują w okresie wakacji, przygotowując się do kolejnych startów.

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT