Usiłował włamać się do przedszkola oraz budynków spółdzielni mieszkaniowej

REKLAMA

Policjanci zatrzymali 35-latka, który usiłował włamać się do przedszkola nr 13 oraz budynków spółdzielni mieszkaniowej w Ostrołęce. 

REKLAMA

Mówi asp. Sylwester Marczak.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci do walki z przestępczością przeciwko mieniu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT