Urząd Stanu Cywilnego podsumował rok 2011

REKLAMA

Mniej zanotowanych urodzin i mniej zawartych związków małżeńskich natomiast  więcej ślubów ostrołęczan za granicą – Urząd Stanu Cywilnego podsumował rok 2011.

REKLAMA

W minionym roku w ostrołęckim Urzędzie Stanu Cywilnego odnotowano 1487 urodzin. Aż 60 dziewczynek otrzymało imię Julia, 52 chłopców imię Jakub – informuje Katarzyna Gajewska.

Na świat przyszło 780. chłopców i 707. dziewczynek. W 2011 roku 38 par nagrodzono Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT