Urząd Stanu Cywilnego dla małżeństw z 50-letnim stażem

REKLAMA

Urząd Stanu Cywilnego w Ostrołęce informuje, że osoby, które mieszkają w Ostrołęce, a 50 lat temu zawierały związek małżeński poza miastem, mogą zgłosić ten fakt. Da to możliwość wystąpienia przez Prezydenta Miasta do Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej o nadanie 'Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie’.

REKLAMA

Kontakt telefoniczny-29 7654341 lub osobisty- USC Ostrołęka ul. Berka Joselewicza 2.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT