Urząd Miasta zaprasza na miejską wigilię

REKLAMA

W sobotę, 22 grudnia na placu przy dh Kupiec odbędzie się miejska wigilia. Tradycja wprowadzona przed laty przez obecny samorząd, każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem ostrołęczan. Tego dnia władze miasta spotkają się z mieszkańcami, by wspólnie śpiewać kolędy i dzielić się opłatkiem.

REKLAMA

Atrakcją świątecznego spotkania będzie żywa szopka bożonarodzeniowa oraz występy artystyczne młodzieży z Ostrołeckiego Centrum Kultury.  

Wigilia rozpocznie się o godzinie 12:30

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT