Urząd Miasta zaplanował remont w Szkole Podstawowej Nr 10 w Ostrołęce

REKLAMA

Pierwszy etap termomodernizacji obejmie m.in. ocieplenie dachu budynku, a także wymianę posadzek i rozbudowę wentylacji kuchni bloku żywieniowego.

REKLAMA

Mówił Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

Przypominamy, uroczyste otwarcie bloku żywniejszego w ostrołęckiej dziesiątce odbyło się w listopadzie 2009 roku.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT