Urząd Miasta wspiera działania antyalkoholowe

REKLAMA

Urząd Miasta rozstrzygnął konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w Ostrołęce w 2013 r. Na ten cel ratusz przeznaczył łącznie 160 tysięcy złotych. Zostały one przyznane w trzech dziedzinach.

REKLAMA

– Działalność informacyjna i edukacyjna na temat zdrowotnych i społecznych skutków używania środków psychoaktywnych – 33.000,00 zł (w 2012 r. 33.000,00 zł).
– Wspieranie realizacji programów edukacyjno-profilaktycznych z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom w środowisku dzieci, młodzieży i osób dorosłych – 57.000,00 zł (w 2012 r. 57.000.00 zł).
– Przeciwdziałanie i zapobieganie zjawiskom patologicznym poprzez realizację programów profilaktycznych pt. 'Bezpieczne wakacje w mieście i plenerze’ skierowanych do dzieci i młodzieży w okresie letnim – 70.000,00 zł (w 2012 r. 70.000,00 zł).

Poinformował Wojciech Dorobiński rzecznik ostrołęckiego ratusza.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT