Urząd Gminy w Kadzidle informuje, że najbliższa sobota będzie dniem pracującym dla części osób zatrudnionych w Urzędzie

REKLAMA

Część działów będzie odpracowywało dzień 24 grudnia 2012 r. Tak więc 1 grudnia będzie można załatwić sprawy w następujących działach: księgowość, podatki, ewidencja ludności, meldunki, ewidencja działalności gospodarczej, obsługa rady gminy, gospodarki gruntami i kadry.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT