Uruchomiono lodowisko w Ostrołęce

REKLAMA

Po krótkiej przerwie spowodowanej odwilżą Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza ponownie na lodowisko na terenie kortów asfaltowych.

REKLAMA

Zapraszał Robert Juchniewicz, dyrektor MZOSTiT.

Obiekt jest oświetlony i monitorowany. Osoby nie posiadające własnych łyżew mogą skorzystać z usług wypożyczalni sprzętu sportowego, która znajduje się w budynku szatni sportowych tuż przy hostelu Fortis i czynna jest codziennie w godzinach od 9 do 20.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT