Uroczyste rozpoczęcie budowy hali

REKLAMA

Uroczyste wmurowanie Kamienia Węgielnego i Aktu Erekcyjnego pod budowę nowej Hali Targowej w Ostrołęce odbędzie się w środę (3 września) przy ul. Prądzyńskiego.

REKLAMA

W uroczystości wezmą udział przedstawiciele Kurpiowskiego Centrum Handlowo – Usługowego Sp. z o.o. oraz władz samorządowych.

Poinformował Stanisław Ścibek , prezes Kurpiowskiego Centrum Handlowo – Usługowego.

Inwestycja powinna zostać zrealizowana w ciągu 12 miesięcy.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT