Uroczyste otwarcie placówki Dzienny Dom 'Senior+’ w Olszewie-Borkach

REKLAMA

W Olszewie – Borkach uroczyście otwarto Dzienny Dom “Senior+”. Placówka znajduje się na poddaszu w przebudowanym budynku dawnego ośrodka zdrowia, przy ul. Wł. Broniewskiego 19.

REKLAMA

Mówi wójt Krzysztof Szewczyk.

Gmina pozyskała środki finansowe z budżetu państwa w ramach Programu Wieloletniego Senior+ na lata 2015-2020 będących w dyspozycji Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Seniorzy mają do dyspozycji m.in. salę aktywności ruchowej, zajęć rozwijających, gabinet terapii indywidualnej i gabinet pielęgniarki.

 

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT