Uroczysta Sesja Rady Miasta – 11 listopada

REKLAMA

Ostrołęcki samorząd zaprasza 11 listopada o godz. 10 do Ostrołęckiego Centrum Kultury na uroczystą sesję rady miasta z okazji Święta Niepodległości. Będzie ona połączona z obchodami 50-lecia MKS Narew Ostrołęka.

REKLAMA

Podczas spotkania tradycyjnie zostaną wręczone honorowe odznaki 'Za Zasługi dla Miasta Ostrołęki”, odznaczenia wojskowe oraz pamiątkowe 5 Pułku Ułanów Zasławskich, odznak 'Przyjaciel Dziecka’ nadane przez TPD oraz odznaki Ostrołęcko-Ciechanowskiego i Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

W części artystycznej swoją grę na gitarze zaprezentuje Michała Łoniewskiego, finalisty programu 'Must Be The Music’, młodzież  Ostrołęckiej Sceny Aktorskiej i dzieci ze Śrowodwiskowych Ognisk Wychowawczych TPD przedstawią inscenizację pt. 'Król Maciuś I’. Fotograf Tomasz Lendo zaprezentuje natomiast Fotokasty – fotograficzne opowieści o codziennej Ostrołęce.

O godz. 8.30 w kościele pw. Zbawiciela Świata będzie odprawiona msza św. w intencji Ojczyzny. Przed sesją w holu OCK o godz. 9.45 otwarta zostanie wystawa pt. 'Virtuti Militari w historii i tradycji Oręża Polskiego 1792-2012′ autorstwa płk. rez. Tadesza Krząstka i płk. reż. Jerzego Kufla.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT