Uroczysta Sesja Rady Miasta – 12 maja

REKLAMA

Uroczysta Sesja Rady Miasta odbędzie się 12 maja w Ostrołęckim Centrum Kultury. Jej uczestnicy otrzymają film Anity Gargas pt. 'Anatomia Upadku’ (cz. 1)  Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.30. Poprzedzi je Msza Święta w ostrołęckim Klasztorze o godz. 8.30.
Podczas uroczystej Sesji zostaną wręczone odznaki 'Za zasługi dla miasta Ostrołęki”. Mówi Dariusz Maciak – przewodniczący Rady Miasta

REKLAMA

Odznaki zostały przyznane podczas ostatniego posiedzenia samorządowców, które odbyło się 24 kwietnia.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT