uroczysta Msza Św. w intencji poległych w walkach z najeźdźcą oraz pomordowanych w trakcie sowieckiej okupacji

REKLAMA

 

REKLAMA

17 września, w rocznicę napaści Związku Sowieckiego na Polskę, o godz. 19.00 w Kościele pw. Świętego Antoniego Padewskiego zostanie odprawiona uroczysta Msza Św. w intencji poległych w walkach z najeźdźcą oraz pomordowanych w trakcie sowieckiej okupacji. Mówi Janusz Kotowski, prezydent Ostrołęki.

Po Mszy Świętej zostaną złozone wiązanki kwiatów pod Pomnikiem Ofiar Komunistycznego Terroru na skwerze Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

Fot. UM

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT