Uprawiał konopie w domu

REKLAMA

Łomżyńscy policjanci znaleźli w domu 20-latka konopie indyjskie oraz inne narkotyki. Usłyszał dziś dwa zarzuty dotyczące posiadania  i uprawiania środków odurzających.

REKLAMA

Mówi sierżant sztabowy Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Ponadto wczoraj funkcjonariusze zatrzymali 14-latka i dwóch 15-latków podejrzewanych o kradzież pieniędzy, pierścionka i koszulki. Do zdarzenia doszło pod koniec września w Łomży.

Teraz nastolatkowie za swoje czyny odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT