Umowa śmieciowa

REKLAMA

Przedstawiciele Gminy Baranowo jako pierwsi w Powiecie Ostrołęckim uzgodnili wysokość opłat za wywóz śmieci, która będzie obowiązywała od lipca 2013 roku.

REKLAMA

Wielkość miesięcznej opłaty śmieciowej dla gospodarstwa jest w dwóch standardach.

Kolejną ważną uchwałą była częstotliwość i tryb uiszczania opłat.

Jak przyznał Henryk Toryfter, wójt Gminy Baranowo umowa śmieciowa to trudny temat, a Polska do 2020 roku musi mieć większe poziomy odzysku.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT