UM wyda miesięcznie na biuletyn blisko 5,5 tys. złotych

REKLAMA

Blisko 5,5 tys. zł kosztował pierwszy numer biuletynu 'Ostrołęka Samorządowa”, który wydaje Urząd Miasta. Pismo ukazało się w nakładzie 19 tys. egzemplarzy i trafiło bezpośrednio do skrzynek pocztowych ostrołęczan.

REKLAMA

Biuletyn będzie informował o pracach samorządu, o kłopotach, sukcesach, wydatkach i inwestycjach.

Poinformował Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza i redaktor naczelny 'Ostrołęki Samorządowej”.

Gazeta będzie roznoszona przy pomocy miejskich gońców. Urząd Miasta nie zatrudnił dodatkowych osób, które miałyby tworzyć gazetę, artykuły piszą obecni pracownicy ratusza, którzy nie pobierają z tego tytułu dodatkowego wynagrodzenia.

mm

 

fot. UM

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT