Ulicami wspomnień – życie kulturalne Ostrołęki

REKLAMA

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza 17 maja na ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu 'Ulicami Wspomnień”. Tym razem jego motywem przewodnim będzie Życie kulturalne Ostrołęki w pierwszej połowie XX wieku.

REKLAMA

Życie kulturalne Ostrołuki w omawianych latach było bardzo bogate.

Zaprasza wicedyrektor Sabina Malinowska.
Spotkanie odbędzie się w Klubie przy Studziennej, ulica Gomulickiego 13.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT