ULICAMI WSPOMNIEŃ – MAJÓWKI, PIKNIKI, FESTYNY..

REKLAMA

Kolejne spotkanie w ramach cyklu pn. Ulicami Wspomnień zaplanowano na 13 maja. Tym razem bywalcy wieczorów w bibliotece przy ul Gomulickiego skupią swoją uwagę na miejskich majówkach, piknikach i festynach. Motywem przewodnim będzie życie kulturalne dawnej Ostrołęki.

REKLAMA

Poinformowała Sabina Malinowska, wicedyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT