Ulica Pomian do remontu

REKLAMA

Radny Michał Skowroński interpelował do prezydenta miasta Ostrołęki w sprawie ulicy Pomian. W swoim piśmie zauważa on, że mieszkańcy skarżą się na stan nawierzchni drogi, która jest jedynym łącznikiem osiedla z centrum miasta.

REKLAMA

To dobry moment na zgłoszenie inwestycji, ratusz pracuje bowiem nad przyszłorocznym budżetem Ostrołęki. Remont lub przebudowa drogi z pewnością pochłonie znaczącą część środków rezerwowanych na inwestycje. Jaka będzie reakcja Urzędu Miasta – poinformujemy na naszej antenie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT