Ulica Mała przebudana

REKLAMA

W poniedziałek odebrano od wykonawcy kolejną ulicę na Starym Mieście – informuje Urząd Miasta. Ulica Mała, będąca łącznikiem między Elizy Orzeszkowej a Kilińskiego, znowu służy mieszkańcom.

REKLAMA

Blisko osiemdziesięciometrowy odcinek ulicy ma nową nawierzchnię w formie ciągu pieszo – jezdnego, umożliwiającego swobodne ominięcie zaparkowanego pojazdu. Powstała też nowa kanalizacja deszczowa o długości 50 metrów i postawiono nowe latarnie. Wartość inwestycji – ponad 200 tysięcy złotych. Ulica została objęta 48 miesięczną gwarancją.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT