UKS Siódemka podsumował sezon

REKLAMA

4 medale Mistrzostw Polski to niewątpliwie największy sukces minionego sezonu Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. To właśnie o tych i o innych dokonaniach mówiono podczas podsumowania, które odbyło się 8 grudnia. Mówi prezes Dariusz Dąbrowski.

REKLAMA

Podczas spotkania młodzież usłyszała wiele dobrych słów od wiceprezydenta Grzegorza Płochy.

Nadzieję w sportowcach pokłada również przewodniczący Rady Miasta Jerzy Grabowski.

W 2017 roku w Uczniowskim Klubie Sportowym Siódemka trenowało blisko 60 osób, z czego 40 systematycznie i to one stały się posiadaczkami Licencji Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Młode zawodniczki ćwiczą pod okiem trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego.

O sukcesach Uczniowskiego Klubu Sportowego  Siódemka możecie poczytać na stronie uks7.ostroleka.pl

Fot. uks7.ostroleka.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT