UKS Siódemka Ostrołęka na mityngu 'Światowy Dzień Lekkiej Atletyki’

REKLAMA

Dwa zwycięstwa i jedno 3 miejsce wywalczyli zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka podczas mityngu, który pod nazwą 'Światowy Dzień Lekkiej Atletyki’ odbył się w miniony weekend w Warszawie.

REKLAMA

Daniel Gadomski (98) zwyciężył w bieg u na 800m mężczyzn z wynikiem zbliżonym do rekordu życiowego – 1:56,93s, trzecie miejsce w tej konkurencji  zajął Karol Kudrzycki (98) – 2:01,28s. Drugie zwycięstwo odniosła Kronelia Suchecka (98) w skoku w dal – 4,91m. Kornelia ponadto startowała w biegu na 100m, gdzie wynikiem 13,25s wyrównała swój rekord życiowy.

W czołówce swoich konkurencji znaleźli się także:

· Marta Łada (00) – 5 miejsce w biegu na 400m z czasem 61,09s (o ponad 4 sekundy poprawiony rekord życiowy)(Marta była najlepsza wśród juniorek młodszych),

· Kamil Łyszkowski (98) – 5 miejsce w biegu na 800m – 2:03,83s,

·Karolina Krukowska (01) – 5 miejsce w skoku w dal – 4,35m (1 miejsce wśród młodziczek).

· Adam Piątkowski (00) – 6 miejsce w biegu na 800m – 2:05,04 (rekord życiowy).

Pozostałe wyniki zawodników Siódemki:

· Karolina Krukowska (01) – 13,73s w biegu na 100m,

·Mateusz Rostkowski (02) – 58,82s (rekord życiowy)(3 wynik wśród młodzików),

· Paulina Pilarska (00) – 65,28s w biegu na 400m

·Karol Rogoziński (99) – 2:11,42s w biegu na 800m

·Wojciech Bączek (00) – 2:13,68s w biegu na 800m

·Jakub Bączek (01) – 2;30,92s w biegu na 800m (rekord życiowy).

[Na zdjęciu Daniel Gadomski]

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT